Хотел Калиакра Маре 3*

3326
Маршрут:
Албена
Продължителност:
2 дни / 1 нощувка
Транспорт:
Собствен транспорт
Лято 2023
Настаняване лято 2023 ULTRA ALL INCLUSIVE |
пик |
висок |
среден |
краен |
Легло в двойна стая /2+1/ |
210 лв. |
186 лв. |
117 лв. |
90 лв. |
Единично настаняване |
273 лв. |
240 лв. |
153 лв. |
117 лв. |
Наем на едноспален апартамент |
490 лв. |
421 лв. |
307 лв. |
259 лв. |
Цените са на човек, на ден и наем на апартамент и включват:
нощувки на база Ultra All inclusive, ползване на открит басейн, 1 чадър и 2 шезлонга на плажа, считано от 3-ти ред откъм морето до плажната алея (до изчерпване на наличните), безплатен WI-FI интернет в общите части на хотела, курортна такса и хотелска застраховка.
Чадър и шезлонг на 1-ви и 2-ри ред до водата са заплащат на място по цената, обявена на плажа на сезона.
Анимацията е в съседния хотел Калиакра Бийч.
За паркинг в КК Албена се заплаща допълнително/на място/:
Зелена зона: 20 лв - влизане и паркиране за 24 часа
Синя зона: 10 лв - влизане и паркиране за 24 часа
Паркинг Автогара: 6 лв - влизане и паркиране за 24 часа
30-минутен безплатен престой от първоначалното влизане в курорта
Важно:
Максимален капацитет на двойна стая -2 -ма възрастни и 1 дете до 11.99 или 3-ма възрастни.
Възрастта на дете се смята към датата на пристигане в хотела.
Намаления и доплащания:
Дете до 1.99 г. се настанява и изхранва безплатно. При предварителна заявка се предоставя и кошара, безплатно от хотела.
Дете от 2 до 11.99 г. на допълнително легло с 2-ма възрастни в стая се настанява и изхранва безплатно
2-ро дете 2-11.99 г., настанено с 2-ма възрастни, ползва 70% отстъпка от цената за възрастен на редовно легло.
Дете от 2 до 11.99 г. настанено на редовно легло с 1 възрастен в стая, се настанява безплатно, а възрастния заплаща цена за единично настаняване.
2-ро дете, настанено в стая с 1 възрастен ползва 70% отстъпка от цената за единично настаняване.
Възрастен, настанен на допълнително легло плаща 80% от цената за редовно легло.
Цената за апартамент е за максимално настаняване на 2 възрастни и 2 деца до 11.99 години. При настаняване на 3 възрастен се доплаща за изхранване 65 лв на ден.
Условия за безплатна анулация:
до 15 дни преди настаняване в пик сезон
до 12 дни преди настаняване във висок сезон
до 8 дни преди настаняване в среден сезон
До 5 дни преди настаняване в нисък сезон
Анулации, направени извън това условие ще бъдат санкционирани чрез заплащане на стойността на 1 нощувка и съответния пансион
Разположен непосредствено до плажната ивица и на 5 мин. пеша от главната търговска улица, хотел Калиакра Маре /бившия хотел Добротица/ предлага комфорт и удобства, които ще направят почивката Ви в Албена незабравима и изпълнена с приятни емоции.
Хотел Калиакра Маре /бившият хотел Добротица/ е обновен през зимата на 2017-2018 година. Предоставя 148 стаи, разположени на 4 етажа. Има лоби с рецепция, хотелски ресторант с тераса и плувен басейн с бар край него. На гостите се осигуряват безплатно по 1 чадър и 2 шезлонга на стая край басейна и на плажа.
Домашни любимци: с предварително запитване.
Настаняване:
Всички стаи са с модерно обзавеждане разполагат с баня с душ, балкон, телефон, плоскоекранен телевизор с кабелни канали, мини-бар, сейф и климатик. В лобито, ресторанта и зоната край басейна се ползва безплатен интернет.
Спорт / Забавления:
Аниматорският екип осигурява добро настроение 6 дни в седмицата, като предлага спортни занимания и развлекателни игри през деня и бинго, шоу програма, дискотеки и други мероприятия вечер.